Venkohled

Tři dny v Londýně a Adršpach s karavanem. Newsletter Venkohled.

Vítejte u dalšího dílu newsletteru blogu Venkohled. Posíláme ho zhruba jednou za dva měsíce a vedle výběru těch nejlepších novinek z blogu nabízí i letmý pohled do zákulisí. Odběratelé si tak mohou přečíst co se nám daří a nedaří, nad čím přemýšlíme a co plánujeme. Přeji vám zábavné čtení.

A pokud nejste přihlášeni k odběru, můžete tak učinit ve spodní části pravého sloupce. Těšíme se na vás.

S karavanem v Adršpašsko-teplických skalách

Do Ádru jsme se s karavanem vydali o prodlouženém víkendu na konci září. Cílem byla dvě skalní města — Teplické skály a Adršpach. Jen krátké výlety, byla to naše první cesta poté, co si Terezka na začátku letních prázdnin zlomila nohu.

S karavanem v Adršpašsko-teplických skalách

Okruh Teplickými skalami

Vlčí roklí do Adršpašských skal

Recenze: Turistické boty Columbia Crestwood Waterproof

Na jaře jsem na turistiku po Česku sháněl trailové běžecké boty. Žádné vhodné se mi ale na svou velikost nepodařilo koupit a nakonec jsem trochu z nouze vzal lehčí turistické boty Columbia Crestwood Waterproof. Mám v nich po českých turistických stezkách nachozeno něco přes sto kilometrů a dosavadní zkušenosti jsou veskrze pozitivní.

Recenze: Turistické boty Columbia Crestwood Waterproof

Tři dny v Londýně

Londýn. Viktoriánskými uličkami tu za svitu plynových lamp projížděl drožkou Sherlock Holmes. Z nádraží King’s Cross z nástupiště 9 ¾ odjížděl spěšný vlak do Bradavic. Gin s vermutem tu popíjel James Bond. V Londýně jsme strávili tři dny, ani tři měsíce by ale nestačily.

Tři dny v Londýně

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *