Venkohled

S karavanem na Pálavě a další letní novinky. Newsletter Venkohled.

Vítejte u dalšího dílu newsletteru blogu Venkohled. Posíláme ho zhruba jednou za dva měsíce a vedle výběru těch nejlepších novinek z blogu nabízí i letmý pohled do zákulisí.  Odběratelé si tak mohou přečíst co se nám daří a nedaří, nad čím přemýšlíme a co plánujeme. Přeji vám zábavné čtení.

A pokud nejste přihlášeni k odběru, můžete tak učinit ve spodní části pravého sloupce. Těšíme se na vás.

S karavanem na Pálavě

Hned zkraje léta jsme vyrazili na Pálavu, do kraje prosluněných vinic a skalních stepí. Dobře si tu žilo odpradávna, vždyť právě tady se našla slavná Věstonická venuše.

S karavanem na Pálavě

Pěší okruh přes hrad Děvičky a Sirotčí hrádek

Pěšky kolem Lednických rybníků

Londýn a Harry Potter Studio Tour – zrušeno

Ve světě Harryho Pottera stačí k léčbě zlomeniny použít kouzlo Episkey. V našem světě to tak ale bohužel nefunguje. Na začátku prázdnin se s Terezkou utrhla houpačka na zahradě. Zlomená noha, šest týdnů v sádře a další dva týdny s berlemi. Plánovanou cestu do Londýna jsme museli zrušit. Snad to vyjde na podzim.

Každopádně velké poděkování personálu ambulance dětské chirurgie Pardubické nemocnice. Každodenní nával polámaných dětí tam zvládá léčit tým příjemných a vstřícných profíků.

Tělo nezná hranic s Chrisem Hemsworthem

Když už jsme zůstali trčet doma, tak alespoň malá inspirace ze streamovacích služeb. Pokud hledáte seriál, který vás bude motivovat k pohybu a zdravému životnímu stylu, pak určitě zkuste Tělo nezná hranic s Chrisem Hemsworthem – dokumentární sérii, ve které svalnatý australský herec podstupuje šest extrémních výzev. Seriál je dobře udělaný, Chris je sympaťák a dává si pořádně do těla. Každý díl přináší několik zásadních doporučení pro zdravější a delší život.

Tělo nezná hranic s Chrisem Hemsworthem

Pěšky na Ještěd: Okruh po lesích a skalních vyhlídkách

Zatímco Terezka ležela doma s nohou v sádře, vyšlápli jsme si se starší dcerou Klárkou na Ještěd. A protože na samotný vrchol, známý především ikonickou stavbou televizního vysílače, by to bylo moc krátké a jednoduché, obešli jsme ještě řadu blízkých skalních vyhlídek.

Pěšky na Ještěd: Okruh po lesích a skalních vyhlídkách

Venkohled na sociálních sítích

Novinky z blogu Venkohled, výběr těch nejlepších fotek, zajímavé odkazy i další bonusový obsah, který se na samotný Venkohled nevejde, můžete sledovat i na sociálních sítích. Dejte To se mi líbí, Sledujte, Sdílejte, pomůžete nám v algoritmech sociálních sítí a zvýšíte nám dosah.

Venkohled na X (osobní účet)

Venkohled na Instagramu

Venkohled na Facebooku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *