Venkohled

Canyon CNS-SEP1BL: Nejlevnější sportovní sluchátka

Canyon CNS-SEP1BL (http://www.czc.cz/canyon-cns-sep1bl-modra/164154/produkt) jsou nejlevnější sportovní sluchátka na trhu. Vyrábějí se ve třech barevných variantách a dají se pořídit zhruba za 150 Kč. Součástí je i trojice výměnných koncovek pro různé velikosti uší.

Nabudu hodnotit kvalitu zvuku, od sportovních sluchátek beztak málokdo očekává poslech jak v Boston’s Symphony Hall. Důležité je, jestli se sluchátka pohodlně nosí a jestli v uchu při sportu skutečně drží.

DSCF9518

Uchycení kolem ucha je provedeno z měkkého a tenkého materiálu. Po pohodlném nasazení o sluchátkách vlastně ani nevíte. Žádné nepříjemné pocity a žádná bolest uší.

Vyzkoušel jsem Canyon CNS-SEP1BL na pohodovém pětikilometrovém běhu po asfaltové cyklostezce. Bohužel, už po několika desítkách kroků se pecky z uší vysunou a sluchátka lehce poskakují hned vedle ušního boltce. Během necelé půlhodinky běhu jsem je cpal zpět do uší snad padesátkrát. Nepomohla ani výměna koncovek za větší, takže následně sluchátka putovala zpět do obchodu.

Canyon CNS-SEP1BL  jsou tak použitelná maximálně na kondiční chůzi, při které ještě drží. Uchycení kolem ucha je příliš slabé a snadno ohebné, při aktivnějším pohybu sluchátka z uší vypadávají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *